Elektromechanik/čka - autotronik/čka - autoelektrikář/ka

Pracovní místo ( Elektromechanik/čka - autotronik/čka - autoelektrikář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Vítkovická 2744/36, Ostrava
Kontakt: osobně po-pá 9:00 - 16:00 hod., so 9:00 - 11:30 hod. na adrese Vítkovická 2744/36, Ostrava nebo e-mailem na uctarnaatunicar.cz

Kvalifikace-minimálně vyučen v oboru elektromechanik, autoelektrikář, popřípadě autotronik, praxe v oboru ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

AUTOELEKTRIKÁŘ A16 z:19/9/2018 a:12/11/2018 Rozvrh pracovní doby pondělí až pátek v časovém rozmezí 07.00-15.30 hod., dle zakázek. Náplň práce: - seřizování a opravy elektrických systémů - práce s diagnostikou a diagnostiku závad elektrických ...
BONO auto a.s. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

Autoklempíř, automechanik, autoelektrikář z: 17.9.2018; a: 9.11.2018; nabízené výhody: prémie, odměny, příspěvek na důchodové pojištění; v případě zájmu kontaktujte p. Jurka telefonicky nebo emailem Volné místo autoklempíř, automechanik, autoelektrikář pro lokalitu Lichnov.
František Jurek Lichnov, Inzerováno před 4 dny

Autoelektrikář (autotronik) Nabízíme dlouhodobé perspektivní zaměstnání v autorizovaném autoservisu zn. TATRA. Požadujeme vyučení v oboru, (autotronik- maturita), praxi 2-3 roky, ŘP sk. B,C. Životopisy zasílejte na e-mail: asistentka@abautoboss.cz. Volné místo autoelektrikář ...
A B A U T O B O S S s.r.o. Český Těšín, Inzerováno před 6 dny