Sdružení výrobců reklam a propagace, s.r.o.

tiskaři - obsluha tiskových strojů

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Černotín.
Kontakt na uvedeném e-mailu. Nabízíme stravenky.
Volné místo tiskaři - obsluha tiskových strojů pro lokalitu Dnešice.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: tiskaři - obsluha tiskových strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Sdružení výrobců reklam a propagace, s.r.o.
Ulice: 14
Město: Dnešice
PSČ: 334 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Pata
E-mail: pata@svrp.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sdružení výrobců reklam a propagace, s.r.o.