operátor/ka výroby

  • Hodonín

Pracovní místo ( operátor/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Lipová alej 3087/1, 695 01 Hodonín. Kontakt osobně každé úterý od 8:00 do 10:00 hod na adrese Národní třída 300/24, Hodonín, II. patro Unikredit Banka. Náplň práce: broušení odlitků dle příslušného plánu, odstraňování nálitků a zbytků vtokových soustav, rozbíjení pískových jader v odlitku, vytloukání jader na formovací lince.
Požadujeme: fyzicky náročná práce, dlouhodobý zájem o práci, manuální zručnost, vzdělání základní nebo vyučen, praxe není nutná na pracovišti proběhne plné zaškolení.
Nabízíme: práce ve směnném provozu, 8 hodinové směny, plné zaškolení, postupný odborný růst, pravidelné zdravotní prohlídky, stravné lístky 60 Kč/směna, 25 dnů dovolené + 3 sick days/rok, 130,- Kč/hod + příplatky, cestovné nebo možnost ubytování ZDARMA, smlouva na dobu neurčitou. Prémie, možnost podnikového stravování, příspěvek na dopravu, zajištěné ubytování zdarma.
Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Hodonín.