Referent zaměstnávání vězněných osob

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Referent zaměstnávání vězněných osob ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), administrativní zdatnost, znalost práce na PC.
Nabízíme:
- Zařazení do 8. platové třídy, platové rozpětí od 17 980 Kč do 26 100 Kč, nástupní plat v závislosti na délce započitatelné praxe
- 25 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, ubytování na ubytovně v místě pracoviště, možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, příspěvek na stravování, využití posilovny, sauny, využití zotavoven VS ČR k rekreaci, odměny při životním a pracovním výročí, lékařskou péči, příspěvek 8 000 Kč na kulturní a sportovní vyžití, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 6:30 do 15:00 hod.
Volné místo referent zaměstnávání vězněných osob pro lokalitu Stráž pod Ralskem.