Beelog s.r.o.

pomocný dělník v truhlářské výrobě

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Blšany u Podbořan
praxe s prací se dřevem podmínkou, jedná se sbíjení beden, není nutné vyučení trhuhlářem, ŘP sk. B výhodou, prosíme o zaslání profesního životopisu e-mailem na obchod@ered.cz
telefonicky na č. 608850851 od 8 do 15,00 hod.
Volné místo pomocný dělník v truhlářské výrobě pro lokalitu Blšany.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocný dělník v truhlářské výrobě

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Beelog s.r.o.
Město: Blšany

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Honzák
E-mail: obchod@ered.cz
Telefon: +420 608 850 851

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Beelog s.r.o.