Energetik a technický pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Energetik a technický pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ OD 1.5.2018 NEBO DLE DOHODY
Kontakt: bartosova@jilova.cz

Hledáme kandidáta/ku na pozici: ENERGETIK A TECHNICKÝ PRACOVNÍK
NÁPLŇ PRÁCE:
ZAJIŠTĚNÍ ENERGETICKÉHO HOSPODÁŘSTVÍ
- vypracování plánu a rozpočtů spotřeby energií (el. energie, teplo, plyn, voda), jejich kontrola, evidence spotřeb, evidence smluv na energie a zajištění jejich dodatků, změn apod.
- zajištění nastavení programů pro řízení vytápění, ohřev teplé vody, vzduchotechniky, osvětlení apod.
ZAJIŠTĚNÍ REVIZÍ A SERVISŮ
- vytváření plánu revizí a periodických prohlídek, zajištění revizí (výběr dodavatele, smlouvy, objednávky), vedení evidence revizí, zajištění a evidence osvědčení osob, které revize provádí
(škola má program na evidenci revizí, který tuto činnost značně ulehčuje)
ZAJIŠTĚNÍ ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ
- zpracovávání programu odpadového hospodářství a kontrola jeho dodržování
- evidence a kontrola smluv a řešení jejich případných úprav, zajištění objednávek
- zajištění likvidace vyřazeného majetku
SPOLUPRÁCE NA PROVÁDĚNÍ INVENTARIZACE MAJETKU
- spolupráce na provádění fyzických inventur majetku - prováděno 1x v roce v měsíci listopad
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Znalost práce na PC (MS office)
- Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup
- Dobré organizační a komunikační schopnosti
- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
NABÍZÍME:
- pracovní poměr na poloviční úvazek
- volná pracovní doba - pracovní doba 20h týdně v časovém rozmezí 7-15h
- moderní pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody a bonusy - příspěvky z FKSP (na stravování v areálu školy, dovolenou apod.