AKSAMITE nábytek s.r.o.

manipulant - montážník nábytku, čalouník

Odeslat

Pracovní náplň
pracovitost, samostatnost, vyučení v oboru výhodou, nevyučené zaučíme, kontakt e-mailem
Volné místo manipulant - montážník nábytku, čalouník pro lokalitu Chotoviny.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: manipulant - montážník nábytku, čalouník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AKSAMITE nábytek s.r.o.
Ulice: 1
Město: Chotoviny
PSČ: 391 37

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Šimek
E-mail: martin.simek@aksamite.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AKSAMITE nábytek s.r.o.