LEKTOR/KA PROGRAMU PRIMÁRNÍ PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( LEKTOR/KA PROGRAMU PRIMÁRNÍ PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme lektory programu primární prevence rizikového chování.
Hlavní náplní práce je spolupráce na vedení programů všeobecné primární prevence rizikového chování ve školách a školských zařízeních.
Požadujeme:
- dokončené středoškolské vzdělání s maturitou a započaté další studium: VOŠ, VŠ (Bc., Mgr.) především v pedagogických programech, popř. dalších humanitních oborech
- alespoň započaté dlouhodobé vzdělání, případně krátkodobé kurzy v oblasti primární prevence
- trestní bezúhonnost (dokládá se výpisem z trestního rejstříku)
- znalost práce na PC, ovládání textového editoru, dovednost psát rychle na počítači
- zkušenost s prací s dětmi a mládeží
- orientaci v hlavních formách a projevech rizikového chování u dětí a mládeže
- jasný postoj k návykovým látkám (včetně alkoholu), abstinenci od nelegálních drog (včetně marihuany)
Nabízíme:
- dohodu o provedení práce (300 hodin/rok)
- mzdu: 180,- Kč/hodina
- zaškolení
- práci pod vedením zkušených lektorů (programy PP jsou realizovány ve dvojici)
- možnost získání praxe a zkušeností
- možnost dalšího vzdělávání
- možnost karierního postupu v rámci organizace
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis vedoucí programu, Mgr. Barbora Mrázová, mrazova@advaitaliberec.cz
Volné místo lektor/ka programu primární prevence rizikového chování pro lokalitu Liberec.