VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ROZVOJOVÉ KONCEPCE na odboru strategického rozvoje a dotací Mag

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ROZVOJOVÉ KONCEPCE na odboru strategického rozvoje a dotací Mag ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný od června 2018, příp. dle dohody. Plat: 12. platová třída podle nař. vl. č. 341/2017 Sb., příplatek za vedení a poskytnutí dalších složek platu po zapracování včetně zaměstnaneckých výhod garantovaných kolektivní smlouvou.
Předpoklady: vedoucím zaměstnancem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná a ovládá jednací jazyk. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, zkušenosti s řízením projektů, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti; dobrá znalost práce s PC (Windows, Microsoft Office), řidičský průkaz skupiny B; samostatnost, flexibilita, kreativita, vysoké pracovní nasazení; schopnost analyticky a koncepčně myslet, zkušenosti s přípravou, realizací a zpracováním koncepčních materiálů rozvoje na úrovni statutárního města nebo kraje. Uvítáme: znalost problematiky fondů a operačních programů EU, národních programů podpory, praxi ve veřejné správě, zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek, znalost a zkušenost s finančním řízením ve veřejné správě, znalost rozpočtové skladby, znalost anglického nebo německého jazyka.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec