UČITEL/-KA PRO I. STUPEŇ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( UČITEL/-KA PRO I. STUPEŇ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup 1.9.2018
- Rádi bychom do učitelského týmu přivítali kreativní učitele, kteří jsou otevřeni různým formám práce a výuky, jsou nastavení pracovat týmově a společně tvořit školní prostředí, které odpovídá mottu naší školy Škola pro život - škola plná života.
- Požadujeme: VŠ vzdělání Výhodou: zkušenosti s výukou dětí s poruchami učení či dětí nadaných, metoda Sfumato, matematika podle prof. Hejného nebo psaní Comenia Scriptem
- Nabízíme: příspěvek na stravování, zvláštní peněžité odměny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Své životopisy prosím zasílejte na adresu: zs@sion.cz
- Více informací o ZŠ Sion na:www.zssion.cz
Volné místo učitel/-ka pro i. stupeň pro lokalitu Hradec Králové.