MARKETINGOVÝ/Á SPECIALISTA/KA

  • Bílá

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ/Á SPECIALISTA/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 z:23/5/2018
Pracovní doba pondělí až pátek, dle potřeby i víkend.
Náplň práce:
- marketingové zabezpečení areálu - reklama, sociální sítě, propagace, web
- administrativa, vypracování nabídek, smluv
- příprava, organizace a supervize sportovních a kulturních akcí
- zajištění doprovodných programů a služeb
- pravidelný report managementu, zodpovědnost za PR v areálu.
Požadujeme:
- min. SŠ s maturitou, praxe vítána
- orientace na zimní a letní outdoorové sporty výhodou
- perfektní znalost českého jazyka slovem i písmem podmínkou
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- výborné komunikační a organizační dovednosti, prodejní duch
- znalosti práce s PC (Windows - Word, Excel, PowerPoint, internet, sociální sítě)
- ŘP sk. B
- zvládání stresových situací, časová flexibilita, reprezentativní vystupování, zodpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme:
- mzdové rozpětí dle praxe + prémiová složka
- možnost vlastní seberealizace a profesního růstu, firemní benefity.
Životopisy zasílejte na adresu SKI Bílá - Služby s.r.o., Bílá 173, 739 15 Staré Hamry.
Volné místo marketingový/á specialista/ka pro lokalitu Bílá.