prodavač/ka Masna/uzeniny

  • Tábor

Pracovní místo ( prodavač/ka Masna/uzeniny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (příjem, příprava, skladování), inventury
zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
SO vzdělání (v oboru výhodou)
samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, ochota učit se
trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme:
zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, zajistíme důkladné zaškolení odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity,
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování
kontakt tel.: 8:00 - 17:00 nebo e-mailem
Volné místo prodavač/ka masna/uzeniny pro lokalitu Tábor.