KREATIVNÍ KUCHAŘ/KA - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( KREATIVNÍ KUCHAŘ/KA - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ideálním kandidátem je ZKUŠENÝ člověk, který je nápaditý, rád inovuje, vyvíjí nová jídla, testuje suroviny, vymýšlí nové postupy a nemá problém školit své kolegy. Naším cílem je vymazat pojem závodní stravování a nahradit ho pojmem novým. Pozor nejedná se o práci v klasické závodní kuchyni. Jedná se o práci v menším kolektivu s obrovským prostorem pro Vaši kreativitu.
Hlavním předpokladem je Vaše zapálení pro kuchařské řemeslo, praxe v oboru, zkušenosti a velký rozhled v oboru. Potřebujeme člověka, který rád přijímá výzvy a nevzdává se po prvním neúspěchu.
Nabízíme velmi stabilní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou. Protože si umíme vážit a náležitě ocenit práci kvalitního kuchaře, je pro Vás připravena velmi nadstandartní mzda, prémie, firemní benefity, volné víkendy a hlavně prostor ve kterém se můžete svobodně realizovat a profesně růst.
První kontakt emailem nebo telefonicky.
Volné místo kreativní kuchař/ka - žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.