Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace

POMOCNÁ KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Provádí pomocné kuchařské práce, mytí nádobí a úklid při přípravě stravování pro seniory a zaměstnance domova pro seniory.
Směnný provoz- ranní 6:00 - 14:30, odpolední 10:30 - 19:00 hod., 2x měsíčně práce i v sobotu a v neděli, 40 hod./týden.
Požadujeme: praxe v kuchyni výhodou, zdravotní průkaz pro práci s potravinami, fyzická zdatnost, bezúhonnost a spolehlivost.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, firemní ošacení a stravování
Plat: 15 540,- Kč + příplatky za SO a NE, za zapracování možnost osobního příplatku
Nástup ihned
Volné místo pomocná kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace
Ulice: U Hvízdala 1327
Město: České Budějovice
PSČ: 370 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Švepešová
E-mail: E.Svepesova@domovproseniory-hvizdal.cz
Telefon: +420 385 521 296

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace