Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace

POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI

Odeslat

Pracovní náplň
Povádí úklid a mytí nádobí ve stravovacím zařízení, pomáhá při přípravě jídel vedoucím kuchařům.
směnný provoz:od 6-14:30 hod, i v SO+NE, odpolední od 11:30 - 19 hod., 40 hod./týden.
Požadujeme: základní vzdělání, praxe v kuchyni výhodou, zdravotní průkaz pro práci s potravinami, fyzická zdatnost , pečlivost, spolehlivost a bezúhonnost.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, firemní ošacení a stravování.
Plat: 15 540,- Kč, po zapracování osobní příplatek.
Nástup: ihned
Volné místo pomocné práce v kuchyni pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace
Ulice: U Hvízdala 1327
Město: České Budějovice
PSČ: 370 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Švepešová
E-mail: E.Svepesova@domovproseniory-hvizdal.cz
Telefon: +420 385 521 296

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace