SPECIALISTA/KA MARKETINGU

  • Jáchymov

Pracovní místo ( SPECIALISTA/KA MARKETINGU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Kuchařová Eva, tel.: 702153251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Náplň práce:
- Zajištění propagace společnosti vlastními silami nebo s externí agenturou
(inzerce, tiskoviny, on-line apod.)
- Monitoring, marketingové analýzy, návrhy nových řešení
- Správa sociálních sítí společnosti
- Pracovní doba 07:00 - 15:30 hodin

Požadujeme:
- Vzdělání - SŠ, VOŠ, VŠ, zaměření reklama a marketing výhodou
- Praxe v oboru min. 2 roky na obdobné pozici
- Pokročilá znalost práce na PC, zkušenosti s grafickými programy výhodou
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti, schopnost obchodního myšlení
- Samostatnost, pečlivost, pracovitost, kreativitu, flexibilitu
- Základy NJ, RJ, AJ výhodou

Nabízíme:
- Samostatnou, zajímavou a zodpovědnou pracovní pozici v příjemném pracovním kolektivu
- Stabilní finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- Zaměstnanecké výhody a benefity: 5 týdnů dovolené, rekreace ve spřátelených lázních, obědy za 22 Kč, možnost plavání v bazénu za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolené a Vánoce.
- Možnost osobního rozvoje.

Datum nástupu: ihned
Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis a životopis na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz, informace Vám poskytne personalistka Eva Kuchařová, tel.: + 420 702 153 251.
Volné místo specialista/ka marketingu pro lokalitu Jáchymov.