JUNIOR PROGRAMER DesignA!R (Supporter-podporovatel)

  • Liberec

Pracovní místo ( JUNIOR PROGRAMER DesignA!R (Supporter-podporovatel) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLEDÁME DVA ODBORNÍKY PRO PODPORU ÚDRŽBY JAVA A PRO PODPORU APLIKACÍ
DesignA!R je webový software pro konfiguraci produktů vzduchotechniky. Aktuálně je používán pouze pro manipulaci s decentralizovanými jednotkami. Produkt je založen na konfigurátoru Tacton a používá se Kisters pro3D provedení a interakci. Software je psán obecným způsobem, takže data související s produktem lze přidat nebo upravit interními specialisty společnosti.
Pokud chcete být součástí změny, přijďte a přidejte se k nám ve městě Liberec na pozici:
Junior Programer DesignA!R (Supporter-podporovatel)
VÁŠ PROFIL-POŽADUJEME:
- Velmi dobrý způsob komunikace, velmi dobrý týmový hráč
- Dobrou praxi s MS SQL
- Dobré pochopení decentralizovaných vzduchotechnických jednotek
- Praxi se softwarovou podporou
- Praxi s Youtrack, s MS Office
- Praxi s reportingem
- Praxi s JAVA, Tomcat
- Praxi s architekturou serverů
- Velmi dobrou angličtinu
Výhodou:
- Německý jazyk
Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte.
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.
Volné místo junior programer designa!r (supporter-podporovatel) pro lokalitu Liberec.