Vedoucí prodejny potravinářského zboží typu Masna/uzeniny

  • Doksy

Pracovní místo ( Vedoucí prodejny potravinářského zboží typu Masna/uzeniny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury
-zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
-SO vzdělání (vyučen v oboru výhodou)
-samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se
-praxe v prodeji masa výhodou
-příjemné vystupování
-trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme:
-práci pro stabilní českou společnost
-prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
-odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Nabízíme: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné půjčky zaměstnancům
První kontakt pouze telefonicky 601 569 924 v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodnebo emailem.romankova@rabbit.cz.
Volné místo vedoucí prodejny potravinářského zboží typu masna/uzeniny pro lokalitu Doksy.