HP-Pelzer s.r.o.

zámečník

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Raisova 1187 Žatec
Firma sídlící v Žatci HP - Pelzer s.r.o. odštěpný závod Žatec (součást skupiny Adler-Pelzer Group) zabývající se výrobou plstěných a plastových výrobků pro automobilový průmysl (zvukové a tepelně izolační produkty) hledá nové pracovníky do různých částí výroby. Práce je ve třísměnném provozu. Požadujeme svářečský kurz, školení práce ve výškách, vzdělání vyučen v oboru
25 dní dovolené, 80 czk stravenky / den, penzijní připojištění po 1 roce zaměstnání
Zájemci hlaste se osobně pondělí a středa od 9,00 do 10,00 hod přímo ve společnosti, Raisova č.p. 1187, Žatec.
kontakt: 725953288, k.ruszova@pelzer-zatec.cz
Volné místo zámečník pro lokalitu Žatec.

Požadavky
Zkoušky svařování

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zámečník

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: HP-Pelzer s.r.o.
Ulice: Raisova 1187
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kristýna Ruszová
E-mail: k.ruszova@pelzer-zatec.cz
Telefon: +420 415 420 317

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HP-Pelzer s.r.o.