Provozní relaxačního centra (asistentka jednatele)

  • Děčín

Pracovní místo ( Provozní relaxačního centra (asistentka jednatele) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM [JM]

Místo výkonu práce:
Za Sadem č.p. 94, Děčín XXVII-Březiny, 405 02 Děčín 2 (pracoviště se bude měnit)

Přijmeme asistentku jednatele pro aktivity společnosti v Děčíně, funkci spojenou s pozicí provozní relaxačního centra. Požadujeme naprostou loajálnost, snahu, výkonost práce, ochota učit se nové věci. Práce s PC, aktivní vyhledávání na internetu, komunikace s úřady, zajišťování zaměstnanců do pobočky v Děčíně. Řidičský průkaz. Výborné vystupování. Zájem o zdravý životní styl - nejedná se o podomní prodej ani nic podobného. Časovou flexibilitu.
Sháníme velice aktivního a iniciativního člověka, zároveň požadujeme slušnost, spolehlivost a nadšení pro společnou práci. Jedná se o pružnou pracovní dobu, kterou si povětšinou určí zaměstnanec sám. Práce částečně z domova. Povětšinou možnost výkonu s dětmi případně mazlíčky. Jedná se o provoz relaxačního centra v Děčíně - kavárna, kadeřnictví, masérství.
Nabízíme: Slušný přátelský přístup, základní mzda 12000,- za 4 -6 hod denně, po zkušební době zvýšení na 15 000,- + provize z výsledků. Notebook, telefon, kancelář - samozřejmostí, po zapracování možnost služebního vozu, případně další benefity.

Kontakt:
Více informací podám při výběrovém řízení osobně. Životopisy nejlépe s fotografií prosím zasílejte na info@emavik.cz
Volné místo provozní relaxačního centra (asistentka jednatele) pro lokalitu Děčín.