SPECIALISTA IT PRO ADMINISTRACI A UŽIVATELSKOU PODPORU SPRAVOVANÝCH IT SYSTÉMŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( SPECIALISTA IT PRO ADMINISTRACI A UŽIVATELSKOU PODPORU SPRAVOVANÝCH IT SYSTÉMŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní činnosti:
- uživatelská podpora
- příjem a řešení požadavků ze strany zákazníků (plnění úkolů v časových limitech daných smlouvami)
- komunikace se zákazníkem a poskytování odborné podpory v oblasti sw a hw
- koordinace činností souvisejících s realizací požadavků
- řízení IT projektů
Požadované odborné a obecné schopnosti:
- zkušenosti v oblasti IT - podpory uživatelů
- znalost produktů Microsoft (Windows, Office apod.)
- zkušenosti v řízení projektů IT
- zkušenosti práce v týmu, včetně jeho vedení
- znalost anglického jazyka (není podmínkou)
- řidičský průkaz B
- flexibilita
- příjemné vystupování
- schopnost učit se nové věci, Schopnost se samo vzdělávat
- schopnost navrhovat řešení v oblasti IT, včetně rozvoje produktů
- samostatnost
Požadované postoje:
- proaktivní přístup, vstřícnost, odpovědnost
- aktivita, spolehlivost, výkonnost, loajalita
- otevřenost, ochota se vzdělávat
Preferované obory:
- kybernetika
- elektrotechnika
- informační systémy
Nabízíme:
- práce v dynamickém kolektivu s velmi dobrými mezilidskými vztahy
- práce v dynamické firmě
- pravidelné zaměstnanecké hodnocení
- mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané práci
- pravidelné odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
- služební povinnosti v Liberci, v malé míře v blízkém okolí
- pružná pracovní doba
- práce ve stabilní firmě s možností osobního rozvoje
- služební notebook
- služební mobilní telefon
- služební vozidlo k služebním jízdám
- pět týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100,-Kč
- měsíční příspěvek na penzijní nebo investiční životní pojištění ve výši 500,-Kč po roce zaměstnání