asistent oddělení kvality

  • Bitozeves

Pracovní místo ( asistent oddělení kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle, Nehasice 1079, Bítozeves
Základní informace: Společnost se zabývá zpracováním ocelového drátu, tažení, kalení.
Požadujeme:
manuální zručnost,pracovní zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní společnosti, angličtina výhodou, ne podmínkou,analytické myšlení, schopnost pracovat v týmu i samostatně
Náplň práce:
provádění kontrol produktu, záznamy a vyhodnocování kontrol kvality
práce s měřícími přístroji a jejich kontrola
práce v laboratoři kvality, spolupráce s oddělením výroby
metalurgická inspekce
Nabízíme:
stabilní zaměstnání u nadnárodní společnosti, pouze ranní směna, malý přátelský tým,možnost vzdělávat se
Příspěvek na stravování, příspěvek na dojíždění a další
Zájemci posílejte životopis na email: nabor@neturen-czech.com, možno donést i osobně nebo volat tel. 415 240 301.
Volné místo asistent oddělení kvality pro lokalitu Bitozeves.