strojník - bagrista, zemní pásové stroje nebo zemní kolové stroje

Pracovní místo ( strojník - bagrista, zemní pásové stroje nebo zemní kolové stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Podbořany, Cyrila a Metoděje 266
strojní oprávnění - zemní stroje - pásové nebo kolové
stravné ve formě náhrad - diety
kontakt: 773586009, toman.isatseznam.cz
Volné místo strojník - bagrista, zemní pásové stroje nebo zemní kolové stroje pro lokalitu Podbořany.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Strojní/Elektro PROJEKTOVÝ MANAŽER MÁTE ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ PROJEKTŮ v oblasti STROJNÍ NEBO ELEKTRO SE ZAMĚŘENÍM NA TECHNOLOGIE BUDOV? CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI A PODÍLET SE NA VELKÝCH PROJEKTECH V TÉTO OBLASTI? Pro významnou zahraniční ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs. Hledáte zaměstnání v oblasti údržby výrobních strojů? Je pro Vás zajímavá oblast zpracování plechů a kovů? Chcete pracovat v lokalitě Kladno? Potom Vám nabízíme práci na pozici Technik údržby strojů. Náplň práce: * Provádění oprav ...

SERVISNÍ TECHNIK | STROJÍRENSTVÍ Úspěšná zahraniční společnost zabývající se strojní výrobou hledá v rámci rozšiřování svých aktivit a posílení servisního oddělení kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK | STROJÍRENSTVÍ - samostatná a zodpovědná montáž, oprava a údržba produktů ...