TOMAN-inženýrské sítě a.s.

strojník - bagrista, zemní pásové stroje nebo zemní kolové stroje

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Podbořany, Cyrila a Metoděje 266
strojní oprávnění - zemní stroje - pásové nebo kolové
stravné ve formě náhrad - diety
kontakt: 773586009, toman.is@seznam.cz
Volné místo strojník - bagrista, zemní pásové stroje nebo zemní kolové stroje pro lokalitu Podbořany.

Požadavky
Obsluha stavebních strojů - strojni oprávnění

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: strojník - bagrista, zemní pásové stroje nebo zemní kolové stroje

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TOMAN-inženýrské sítě a.s.
Ulice: Cyrila a Metoděje 266
Město: Podbořany
PSČ: 441 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Leo Peterka
E-mail: toman.is@seznam.cz
Telefon: +420 773 586 009

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOMAN-inženýrské sítě a.s.