Lékař s odbornou specializací v oboru rehabilitační a fyzikální medicína

  • Brno

Pracovní místo ( Lékař s odbornou specializací v oboru rehabilitační a fyzikální medicína ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SurGal Clinic, s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici LÉKAŘ/LÉKAŘKA PRO ODBORNOST 201 – REHABILITAČNÍ A FYZIKÁLNÍ MEDICÍNA.

Požadujeme: VŠ vzdělání lékařského směru, specializaci (příp. 2. atestaci) v oboru rehabilitační a fyzikální medicína, trestní bezúhonnost, samostatnost, loajalitu, nadstandardní přístup k pacientům/plnění pracovních povinností, znalost AJ/NJ výhodou

Nabízíme: zázemí špičkové kliniky, práci na ambulanci a lůžkovém oddělení, nadstandardní finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na vzdělávání, závodní stravování, práci v centru Brna, další výhody. Mzda stanovena orientačně, bude upřesněna při osobním jednání. Nástup od července 2018, příp. dle dohody.

Kontakt: jobs@surgalclinic.cz

Mzda: 60.000,- Kč při úvazku 1,-
Volné místo lékař s odbornou specializací v oboru rehabilitační a fyzikální medicína pro lokalitu Brno.