ASISTENT/-KA PŘÍPRAVY VÝROBY

  • Valdice

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA PŘÍPRAVY VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zasílejte životopisy na novotna@staving.cz.
Požadujeme: SŠ ekonomického zaměření
Náplň práce:
- práce na PC - Word, Excel,
- znalost psaní na stroji při diktátu podmínkou,
- zabezpečování objednávek materiálu a služeb
- spolupráce při vypracování dokumentací, aktualizace dokumentů zakázek
- rozpis nákladů na jednotlivé zakázky

Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou do r. 2021, plný nebo zkrácený úvazek, dovolená navíc, stravování ve firmě.
Volné místo asistent/-ka přípravy výroby pro lokalitu Valdice.