Ekolog/žka podniku

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Ekolog/žka podniku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

EKOLOG/ŽKA PODNIKU
POŽADUJEME: VŠ vzdělání, nejlépe se zaměřením na životní prostředí nebo vodní hospodářství, praxe na obdobné pozici min. 2 roky výhodou, znalost legislativy v oblasti nakládání s odpady a chemickými látkami, v oblasti vodního hospodářství a ochrany vod a ovzduší, dobrá znalost práce na PC, znalost SAP výhodou, řidičské oprávnění skupiny B, znalost AJ výhodou, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup
NÁPLŇ PRÁCE: Sledování legislativy v oblasti životního prostředí a implementaci nových požadavků do praxe. Zabezpečování styku s orgány státní správy a dalšími subjekty v oblasti životního prostředí, zabezpečování zákonných evidenčních, ohlašovacích a poplatkových povinností v oblasti životního prostředí. Zajišťuje vodní hospodářství v podniku (pitné vody a odpadní vody). Zajišťuje nakládání s odpady, včetně výběru smluvních partnerů, vedení potřebné evidence, provádí hlášení o produkci a nakládání s odpady včetně statistického hlášení. Eviduje a vypracovává podklady o obalech a pro autorizované obalové společnosti. Monitoruje stacionární zdroje znečištění ovzduší, provádí jejich kategorizaci, zpracovává podklady pro hlášení. Vede evidenci používaných chemických nebezpečných látek a přípravků v podniku. Zpracovává reporty pro vedení společnosti.
NABÍZÍME: zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, široká škála firemních benefitů: příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondiční pobyty, bezúročné půjčky, roční odměna, vnitropodniková síť T-Mobile, zaměstnanecké balíčky, dovolená navíc, odměna za od