účetní

  • Brno

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem
Pro zajištění plynulého chodu Domova pro seniory Holásecká, příspěvková organizace hledáme spolupracovníka na pozici ÚČETNÍ
Požadujeme:
- samostatné vedení účetnictví dle zákona č. 563/1993 Sb., o účetnictví ve znění pozdějších předpisů
- znalost zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů
- znalost vyhlášky č. 114/20002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb
- sestavování účetní závěrky a účetních výkazů dle vyhlášky č. 410/2009 Sb.
- vedení účetních knih, deníku, hlavní knihy, knihy analytické evidence, jejich otevírání a uzavírání a sestavování účtového rozvrhu
- sestavování Pomocného analytického přehledu (PAP)
- znalost zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole
- vzdělání úplné střední odborné ekonomického směru
- praxe v oboru
- velmi dobrá schopnost jednat s lidmi, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Nabízíme:
- nástup nejpozději od 1. září 2018, ev. dle dohody
- hlavní pracovní poměr, příp. DPČ
- 9. platová třída
Volné místo účetní pro lokalitu Brno.