INSPEKTOR/-KA KVALITY POSKYTOVÁNÍ SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( INSPEKTOR/-KA KVALITY POSKYTOVÁNÍ SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Pracovní poměr na dobu určitou do ukončení rodičovské dovolené, nástup dle domluvy
- Platové zařazení: 11. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
- Náplň práce: samostatné zajišťování inspekcí sociálně právní ochrany dětí, znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, kontrolního řádu, správního řádu
- Požadavky: bakalářské vzdělání; spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, komunikativnost, flexibilita, org. schopnosti
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, pružnou pracovní dobu
- Pozice je vhodná i pro OZZ
- V případě zájmu kontaktujte: Hronková Martina Mgr., vedoucí oddělení nepojistných sociálních dávek, tel.: 950 116 500, e-mail: martina.hronkova@uradprace.cz
Volné místo inspektor/-ka kvality poskytování sociálně právní ochrany pro lokalitu Hradec Králové.