Zdravotní sestra/bratr

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Zdravotní sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Spa & Wellness Hotel St. Moritz, Třebízského 599/37, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 18.000,- Kč + 0-20 % prémie až 20.000,- Kč + 0-20 % prémie. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (6 hod/denně). Pracovní doba: od 7:00 h (konec dle výše pracovního úvazku). Požadujeme: samostatná/ý zdravotní sestra/bratr, praxe v lázeňském provozu výhodou, schopnost řídit tým, organizovat práci a časovat procedury, hledáme nekonfliktní, přátelskou a energickou osobu se zájmem o obor, s chutí pracovat a dále se vzdělávat, nové nápady vítáme, základní znalost NJ a RJ výhodou. Nabízíme: práce v příjemném a moderním prostředí, možnost dalšího vzdělávání, firemní doprava, podnikové stravování, další bonusy po roce práce (příspěvek na penzijní připojištění, telefon apod.). Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).
Volné místo zdravotní sestra/bratr pro lokalitu Mariánské Lázně.