Vedoucí střediska technicko provozní

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Vedoucí střediska technicko provozní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

práce v lokalitě okresu Kroměříž
- Náplň práce: příprava projektové dokumentace a dalších technických podkladů, příprava a tvorba Plánu oprav a investic, příprava a zajištění výběrových řízení, příprava a realizace staveb a zajištění funkce TDI, řízení kolektivu odborných zaměstnanců
- Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního směru (vodní stavby, pozemní stavby), alespoň 5 let praxe v oblasti projektování, provádění nebo povolování staveb, velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B – aktivní řidič, samostatnost a zodpovědnost, výhodou je zkušenost s vedením pracovního kolektivu a znalost právních předpisů vztahujících se k činnosti (stavebních zákon, zákon o provozování VaK)
- Nabízíme: PP na dobu neurčitou, nástupní mzda 39.000,-Kč, prémie za splněný hosp. výsledek společnosti, mimořádné odměny, PD Po-Pá 7,00-15,00, pravidelné profesní vzdělávání, týden dovolené navíc, 3 dny Sick days, příspěvek na dětskou rekreaci a další zaměstnanecké benefity. Nástup 07/2018 nebo dle dohody.
- Přihlášky s názvem pozice o kterou se ucházíte nám můžete doručit elektronicky na adresu marie.langova@vak-km.cz nebo osobně do sídla společnosti
Volné místo vedoucí střediska technicko provozní pro lokalitu Kroměříž.