LOPAG s.r.o.

Bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
BAGRISTA - kolové pracovní stroje (nakladač)
Řidičské oprávnění skupiny C + zkoušky (osvědčení) na kolová vozidla.
Vpřípadě zájmu kontaktujte zaměstnavatele v době od 10 - 18 hodin.
Volné místo bagrista pro lokalitu Svoboda nad Úpou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: LOPAG s.r.o.
Ulice: Pietteho nám. 27
Město: Svoboda nad Úpou
PSČ: 542 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: JUDr. Miroslav Procházka
Telefon: +420 777 871 180

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LOPAG s.r.o.