ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU SE STAVEBNÍM KONTEJNEREM A HYDRAULICKOU RUKOU

Pracovní místo ( ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU SE STAVEBNÍM KONTEJNEREM A HYDRAULICKOU RUKOU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*KO: Světlíková Zuzana, e-mail: spravniatdk1.cz
Výhodou - jeřábnický průkaz (obsluha hydraulické ruky), strojnický průkaz. Praxe v řízení nákl. vozidel, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost.
NABÍZÍME: stálý pracovní poměr, denní dojezdy domů, práci v prosperující firmě, příjemné pracovní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Autojeřábník/ce AD 20,28,35,50 ZamK Pracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice, 719 00 Kontakt: osobně po telefonické domluvě na adrese pracoviště. Požadujeme: - platný jeřábnický průkaz, vazačský průkaz - minimální praxe 5 let - trestní bezúhonnost - řidičské oprávnění ...
Jozef Sochuľák Autodoprava Ostrava, Inzerováno včera

Autoelektrikář/ka nákl. automobilů tatra, iveco, man, daf, avia ZamK Pracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice, 719 00 Kontakt: osobně po telefonické domluvě na adrese pracoviště. Požadujeme: - vyučení v oboru pro opravy nákladních automobilů - minimální praxe 5 let - trestní bezúhonnost - řidičské ...

Řidič nákladního vozidla Pracoviště: Uničovská č.p. 233/64, Šternberk. Požadavky: Praxe v řízení vozidel skupiny C. Kontakt je možný POUZE e-mailem. Volné místo řidič nákladního vozidla pro lokalitu Šternberk.
Marius Pedersen a.s. Šternberk, Inzerováno včera