Dopravní podnik města Olomouce, a.s.

Řidič autobusu MHD

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Koželužská č.p. 563/1, Olomouc. Nástup: dle dohody.

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní společnosti
- jízdní výhody pro zaměstnance i rodinné příslušníky
- 5 týdnů dovolené
- stabilizační odměnu ve výši tří průměrných měsíčních mezd časově rozloženou do 3 let.
- další zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění až 4.000 Kč měsíčně, stabilizační a věrnostní odměny, osobní účet zaměstnance, 1x ročně úhrada prvních tří dnů pracovní neschopnosti, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky a další

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. D, platný průkaz profesní způsobilosti řidiče
- výpis z karty řidiče
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- pozitivní výsledek dopravně-psychologického vyšetření od akreditovaného psychologa ne starší než 3 roky

Pracovní doba:
- jedná se o turnusovou práci (4 dny práce - 2 dny volna), rozvrženou na dny pondělí až neděle

Nabízíme možnost bezplatného rozšíření řidičského oprávnění prostřednictvím DPMO, a.s., popř. získání příslibu zaměstnání pro rekvalifikaci přes úřad práce.

Přihlášky s profesním životopisem a telefonním kontaktem přijímá POUZE personalista DPMO, a.s. Dopravní podnik města Olomouce, a.s., Koželužská 563/1, 771 10 Olomouce, tel.: 585 533 176, e-mail: vranova@dpmo.cz.
Volné místo řidič autobusu mhd pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič autobusu MHD

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Ulice: Koželužská 563
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Eva Vránová
E-mail: vranova@dpmo.cz
Telefon: +420 585 533 176

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dopravní podnik města Olomouce, a.s.