Ředitel/ka Grand Hotelu Imperial ****

  • Liberec

Pracovní místo ( Ředitel/ka Grand Hotelu Imperial **** ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úspěšná, expandující společnost Pytloun Hotels hledá kandidáta na pozici Ředitel/ku Grand Hotelu Imperiál****, osoba která bude zodpovědná za hladký hotelový provoz s nástupem od 01. 06. 2018

Co od Vás čekáváme,
- denní řízení hotelu,
- koordinování a motivování personálu,
- realizovat finanční plán hotelu,
- používání rezervačního systému Prévio a gastro systému Septim,
- namátková kontrola jednotlivých středisek hotelu,
- koordinace měsíčních inventur jednotlivých středisek a vyhodnocení hospodářského výsledku hotelu,
- spolupráce s ostatními kolegy z managmentu,
- komunikace s hosty a klienty ke zvyšování jejich spokojenosti,
- odpovídání na recenze na jednotlivých extranetech.

Vítané Vaše předpoklady,
- zkušenosti s provozem hotelu, restaurace a vedením lidí,
- dobré komunikační schopnosti, systematičnost, dobrá znalost anglického jazyka nebo německého jazyka,
- schopnost plánování, plnění úkolů a vedení týmu lidí,
- zbožíznalství a přehled o produktech na trhu.

Nabízíme Vám,
- příjemné prostředí moderního hotelu,
- přátelský a dynamický kolektiv,
- komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání,
- široká škála firemních benefitů,
- možnost dalšího růstu v rámci společnosti,
- motivační finanční ohodnocení orientované na hospodářský výsledek (fixní mzda + pohyblivá složka).
Volné místo ředitel/ka grand hotelu imperial **** pro lokalitu Liberec.