REFERENT PŘÍPRAVY ZAKÁZEK

  • Most

Pracovní místo ( REFERENT PŘÍPRAVY ZAKÁZEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- praxi u zakázek na zemní práce (zakládání stavby)
- řidičské oprávnění skupiny B
- znalost čtení technické dokumentace
Náplň práce - technik přípravy zakázek:
- zpracovává cenové nabídky a kontroluje kompletnost dokumentace svěřených zakázek
- vytváří položkové rozpočty dle zadané stavební dokumentace
- zpracovává podklady k předání zakázek k realizaci
- analyzuje rizika zakázky
- pracuje s PC
- vyhodnocuje objemově i cenově fakturaci výkonů i materiálu
- kontroluje průběh realizace svěřených zakázek
- kontroluje technické dokumentace
- plní uložené úkoly nadřízeným zaměstnancem, které odpovídají sjednanému druhu práce
- apod.
V případě oboustranné spokojenosti (zaměstnanec x zaměstnavatel) možnost převodu na pracovní poměr na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: prémie, 13. plat, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, připojištění za odpovědnost zaměstnanců, závodní stravování, záruky výhod uzavřené kolektivní smlouvy, zaměstnavatel s 20. letou praxí
HLÁSIT SE: Jeníčková Barbora Ing., tel.: 478 005 117, e-mail: b.jenickova@dts-as.cz, osobně po telefonické domluvě
Volné místo referent přípravy zakázek pro lokalitu Most.