Mzdoví účetní

  • Chrudim

Pracovní místo ( Mzdoví účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Rooseveltova 46, 537 17 Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Zpracování a výpočet mezd, vedení personální agendy, základní operace s účetními doklady a jejich zpracování, vedení a správa bankovních účtů, vedení pokladny, cestovní příkazy.
POŽADUJEME: Praxi mzdového a podvojného účetnictví min. 3 roky podmínkou, znalost účetních a daňových zákonů, orientace ve mzdové problematice a související legislativě, znalost MS Office (MS Excel podmínkou), aktivní přístup k řešení problémů, pečlivost, svědomitost, diskrétnost.
VÝHODY: Možnost podnikového stravování. Nabízíme práci u stabilní firmy - největšího výrobce punčoch. zboží v ČR.
Strukturovaný životopis zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. V odpovědích nutno uvádět, na kterou pracovní pozici se uchazeč hlásí.
Po zapracování možnost přechodu na dobu neurčitou.
Volné místo mzdoví účetní pro lokalitu Chrudim.