Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

  • Znojmo

Pracovní místo ( Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: minimálně SOU v oboru strojírenském s 3. letou praxí
úplné středoškolské vzdělání s maturitou v oboru strojírenství - výhodou
zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita a samostatné řešení úkolů
práce s PC
Nabízíme:
zázemí stabilní a perspektivní společnosti
práci v příjemném pracovním kolektivu
široké zaměstnanecké benefity (zkrácená pracovní doba 7,5 hodin, podíly na zisku,
dotované závodní stravování, bezúročné půjčky, bezplatné právní poradenství atd
Volné místo strojírenští technici kontroly kvality, laboranti pro lokalitu Znojmo.