Alexander Kiss

pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: 5. května 352 Dobroměřice
požadujeme spolehlivost,
praxe ve stravovacím zařízení nutná,
zdravotní průkaz
pomocné práce při vaření, vaření knedlíků, vaření příloh
jednosměnný provoz, pružná pracovní doba pondělí až pátek od 5,30 hod., možný svoz z okolí, obědy zdarma
nabízíme firemní stravování, cenově zvýhodněné firemní produkty, systém odměn
speciální dovednosti ani jazykové znalosti nejsou pro nabízenou práci požadovány
první kontakt tel. č. 602191369, osobně v areálu ZZN Dobroměřice
Volné místo pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení pro lokalitu Dobroměřice.

Požadavky
Jiné - zdravotní průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Alexander Kiss
Ulice: 5. května 352
Město: Dobroměřice
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alexander Kiss
E-mail: alex.kiss@seznam.cz
Telefon: +420 602 191 369

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Alexander Kiss