SERVIS ADS s.r.o.

Řidič dodávkových automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Velké Dvorce 24, 348 06 Přimda
Doba určitá na 1/2 roku!
Řidičské oprávnění skupiny B
Potvrzení o školení odborné způsobilosti řidičů
Průkaz ADR
Více informací sdělí zaměstnavatel. Kontakt telefonicky Po-Pá 8:30 - 16:30 nebo e-mailem: jaroslava.stepankova@adsservis.cz
Volné místo řidič dodávkových automobilů pro lokalitu Přimda.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 02. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič dodávkových automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: SERVIS ADS s.r.o.
Ulice: 24
Město: Přimda
PSČ: 348 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslava Štěpánková
E-mail: jaroslava.stepankova@adsservis.cz
Telefon: +420 774 231 364

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SERVIS ADS s.r.o.