HONG BO, s.r.o.

Kuchaři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- OC Spektrum Čestlice, Obchodní 113, Čestlice

Prvotní kontakt:
- tel.: 606 897 868

Upřesňující údaje:
- KONT.:Po a Pá 15-16 hod.,tel 606 897 868. Pohovory pouze na adrese restaurace po předchozím telefonickém objednání, nejlépe formou sms. Preferujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, předchozí praxe v hostinném provozu vítána. www.zhonghuarestaurace.cz
Volné místo kuchaři pro lokalitu Čestlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 03. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: HONG BO, s.r.o.
Ulice: Obchodní 113
Město: Čestlice
PSČ: 251 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ye Guifen
Telefon: +420 606 897 868

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HONG BO, s.r.o.