Pracovník/ce v sociálních službách

  • Cheb

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Karlova 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (do konce roku) - poté možné prodloužení. Nástup možný červen 2018 - září 2018. Mzdové ohodnocení: 16.000,- Kč (+ možnost měsiční odměny až do výše 25 %) až 20.000,- Kč (+ možnost měsíční odměny až do výše 25 %). Pracovní doba: Po-Čt delší (do 16-17:00 h), Pá kratší (do 12-13:00 h). Náplň práce: přímá práce s klienty se zrakovým postižením, administrativa služby. Požadujeme: zkušenost v administrativě, znalost práce na PC, komunikativnost, loajalita, kurz pracovníci v sociálních službách výhodou. Nabízíme: 25 dní dovolené, možnost měsíčních odměn až do výše 25 %. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-18:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách pro lokalitu Cheb.