COOP Hořovice, družstvo

Prodavač/prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mýto, Vojtěšská č.p. 32
Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně
Požadujeme: ideálně vyučení v oboru, praxe v obchodu výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od 16.000,- Kč/měs., stravenky v hodnotě 100,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, odměny při životním a pracovním výročí, kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Červenková Eva Bc. DiS., tel.: 311 548 710, životopis zaslat na adresu: e.cervenkova@coophorovice.cz
Volné místo prodavač/prodavačka pro lokalitu Mýto.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 08. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: COOP Hořovice, družstvo
Ulice: Vojtěšská 32
Město: Mýto
PSČ: 338 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Eva Červenková
E-mail: e.cervenkova@coophorovice.cz
Telefon: +420 311 548 710

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: COOP Hořovice, družstvo