klientský pracovník/ice s pokladnou - Třeboň

  • Třeboň

Pracovní místo ( klientský pracovník/ice s pokladnou - Třeboň ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT POUZE EMAILEM!!!
Pracovní náplň:
- zajišťování poradenských služeb v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací, práce s pokladní hotovostí, aktivní vytváření vztahu s klienty a péče o klienty ČSOB, aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB, plnění obchodních výsledků a plánů;
Nehledáme ideální kandidáty na pozici, ale motivované lidi s potenciálem k rozvoji.
Požadavky:
- SŠ vzdělání s maturitou, pozitivní vztah k lidem, obchodní předpoklady, dobré komunikační schopnosti, cílevědomost a zájem o sebevzdělávání, výhodou komunikativní znalost anglického nebo jiného světového jazyka
Nabízíme:
- možnost budovat kariéru, získávat zkušenosti a rozvíjet se, perspektivní a odpovědnou práci v prosperující mezinárodní společnosti, stabilní zaměstnání s možností odborného růstu a vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, široké spektrum zaměstnaneckých výhod v rámci celé finanční skupiny ČSOB, příspěvek na penzijní a životní pojištění, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na volnočasové benefity - Cafeteria systém, 3 dny zdravotního volna;
Volné místo klientský pracovník/ice s pokladnou - třeboň pro lokalitu Třeboň.