VEDOUCÍ VÝROBY

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní činnosti:
- plánování, řízení, koordinování, evidování činností výrobního úseku
- kontrola kvality výrobků včetně dodržování pracovních postupů a kontrolních plánů
Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání, strojní zaměření
- zkušenosti s evidencí a plánováním výroby
- dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti
- zkušenosti s vedením týmu
- orientace v tváření plechů (děrovací lisy, ohraňovací lis), svařování, lakování a montáži výrobních celků
- orientace v technické dokumentaci
- ochota k sebevzdělávání
- odolnost proti stresu, časová flexibilita
- přirozená autorita, organizační schopnosti
- řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
- motivační finanční ohodnocení
- odpovědná a zajímavá práce
- stravenky nebo podnikové stravování
- vstupenky na fotbalová a hokejová utkání
V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu: holinova@msv-lbc.cz
Volné místo vedoucí výroby pro lokalitu Liberec.