TEXBO FAMILY s. r. o.

prodavač, pomocný pracovník v prodejně

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Husova 2908 Žatec
Požadujeme: - spolehlivost, fyzickou zdatnost, pracovitost - zájem se učit a dodržovat stanovené postupy - znalost vietnamského jazyka podmínkou (komunikační jazyk s vedením) - zkušenosti s prací na pokladně a s penězi podmínkou - zodpovědný přístup ke svěřeným prostředkům - organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost, flexibilita
Nabízíme: stravovací výhody
V případě zájmu nás kontaktujte na email: nga.vu@email.cz s přiloženým životopisem. Uchazeči, kteří splňují podmínky, kontaktujte se prosím na uvedenou emailovou adresu. Kontaktní osoba pro uchazeče: Vu Thi Nhung. O dalším postupu budete informováni
stravovací benefity
Volné místo prodavač, pomocný pracovník v prodejně pro lokalitu Žatec.

Požadavky
Jiné Aktivní - vietnamština

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavač, pomocný pracovník v prodejně

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: TEXBO FAMILY s. r. o.
Ulice: Husova 2908
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Thi Nhung VU
E-mail: nga.vu@email.cz
Telefon: +420 721 433 070

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TEXBO FAMILY s. r. o.