Hlavní účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedenou emailovou adresu. Bližší informace při osobním setkání.
Datum nástupu: červenec až září 2018

Požadavky:
práce na PC (MS Word, Excel)
zkušenost s ACE design výhodou (ACE účto)
znalost podvojného účetnictví podmínkou
znalost účetnictví příspěvkové organizace
samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita

Jedná se o provedení a zodpovídání za správnou předkontaci účetních dokladů, účtování faktur, pokladny, předpis úhrad pohledávek. Účtování o majetku, kontrola majetku, účtování o opravných položkách, zpracování daňové agendy vč. DPH, kontrola zůstatku účtů po uzávěrkách a zpracování dokladové inventury. Nabízíme časovou flexibilitu, velmi dobré platové podmínky, výborné pracovní prostředí, obědy zdarma, služební telefon atd. Stabilní práce v městské organizaci.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Brno.