Účetní, ekonom/ka, pomocné administrativní práce

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Účetní, ekonom/ka, pomocné administrativní práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ, EKONOM/KA, POMOCNÉ ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE
Požadujeme: základní znalosti účetnictví, zkušenosti s fakturací, orientaci v ekonomice, administrativní znalosti, zkušenosti s prací na PC - hlavně Exel, Word a PDF. Dále řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), flexibilitu a chuť se učit novým věcem.
Jedná se o velice rozmanitou práci.
Nabízíme: věrnostní prémie, příspěvek na jízdné, sleva na veškerý sortiment zboží v neomezeném množství, příspěvek na rekreaci. Mzda 22 000,- čistého.
První kontakt: životopisy zasílejte na e-mail: florcentrum@florcentrum.cz Bližší informace telefonicky Po-Pá od 7-15 hod. na čísle 603 115 139 nebo 736 473 456
ov. 4.5.
Volné místo účetní, ekonom/ka, pomocné administrativní práce pro lokalitu Valašské Meziříčí.