TRUHLÁŘ

  • Kamenný Újezd

Pracovní místo ( TRUHLÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme mladé, ryze české truhlářství a hledáme šikovného truhláře, kterému rádi dáme prostor pro jeho práci, možnost aktivního se podílení na zakázkách, pracovním postupu a plánování prací.
Zabýváme se zakázkovou výrobou truhlářských produktů, práce s masivními nebo/i laminovými materiály, nábytkářství nebo/i stavební truhlářství.
Místo je vhodné pouze pro uchazeče s praxí, ideálně s delší dobou praxe s vyučením v oboru - požadujeme samostatnost.
Výše platu závislá na praxi, výkonu a přístupu k práci a řešení zakázek. dlouhodobá spolupráce a perspektiva, možnost růstu a seberealizace.
Kontakt telefonicky (8 - 20 hod.) nebo e-mailem
Volné místo truhlář pro lokalitu Kamenný Újezd.