advokátní koncipient

  • Strakonice

Pracovní místo ( advokátní koncipient ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AK lucie Demeterová se sídlem ve Strakonicích hledá kolegu nebo kolegyni na pozici koncipienta. Jsme advokátní kancelář se zkušenostmi z mezinárodních korporací. Zaměřujeme se na podnikatelské subjekty, tedy primárně obchodní a pracovní právo, právo duševního vlastnictví (zejména IT právo a ochranu osobních údajů) a nemovitosti. V rámci sítě spolupracujících advokátů je možno se setkat i s trestním právem a insolvenčním právem pro ucelení koncipientsképraxe. Více info na www.demeterlegal.cz

Požadujeme:
- Vynikající znalost AJ slovem a písmem,
- Vysoké pracovní nasazení
- Velmi dobré analytické koncepční a strategické myšlení
- Organizovaný a zodpovědný přístup k práci
- Schopnost pracovat samostatně a hledat nová, kreativní a efektivní řešení
- Zájem se profesně rozvíjet
- Zkušenosti z mezinárodní či přední české advokátní kanceláře (na jakékoliv pozici) výhodou

Nabízíme:
- Zkušenosti a pracovní nasazení mezinárodní kanceláře
- Možnosti home office
- Perspektivu dalšího profesního růstu

Výhody: notebook, mobilní telefon, 2 sick days/rok
Nástup: dle dohody

V případě zájmumě prosím společně se svým strukturovaným životopisem v ČJ i AJ a motivačním dopisem kontaktujte na adrese: ldemeterova@demeterlegal.cz
Volné místo advokátní koncipient pro lokalitu Strakonice.