Strojvedoucí ( vlaková doprava )

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Strojvedoucí ( vlaková doprava ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Havířská č.p. 346/100, Všebořice, Ústí nad Labem.
Popis pozice
Řízení a obsluha hnacího vozidla (lokomotivy) na příslušné dopravní cestě
Provádění činností při vedení vlaku
Vedení evidence hnacího vozidla
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání nejlépe elektrotechnického, strojního, dopravního nebo stavebního zaměření
Licenci strojvedoucího a doplňkové osvědčení strojvedoucího
Průkaz způsobilosti k řízení drážních vozidel na vlečku (motorovou trakci) je výhodou
Praxi v řízení hnacích kolejových vozidel (motorové nebo elektrické trakce)
Odborná způsobilost a doplňkové osvědčení strojvedoucího k řízení hnacích vozidel v dalších státech EU je výhodou
Komunikativní znalost polského nebo německého jazyka je výhodou
Technické myšlení
Výborný zdravotní stav
Nabízíme:
Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti
Možnost odborného a profesního růstu
Náborový příspěvek
Zajímavé finanční ohodnocení
Systém zaměstnaneckých výhod
Kontakt: na uvedený e-mail.
Volné místo strojvedoucí ( vlaková doprava ) pro lokalitu Ústí nad Labem.