Vedoucí přímé péče

Pracovní místo ( Vedoucí přímé péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
• Vzdělání a praxi v pobytových sociálních službách pro seniory a OZP
• Zkušenosti s vedením týmu přímé péče
• Pozitivní a proaktivní přístup, schopnost práce v týmu i samostatně
• Komunikační schopnosti, psychickou odolnost
• Zdravotní způsobilost

Nabízíme:
• Možnost zapojit se do nově vznikajícího projektu
• Možnost zapojit se do výběru týmu přímé péče
• Podporu při zaškolování ve zkušební době
• Podporu při dalším vzdělávání, supervize
• Možnost rozvíjet vlastní nápady a kreativitu

Hlavní náplň práce:
• Zodpovědnost za provoz sociální služby (v souladu s požadavky zákona o sociálních službách a standardy kvality služby)
• Dohlížení na kvalitu služby (náslechy a zpětná reflexe, aktualizace standardů, kontrola administrace, klientské práce)
• Organizační zajištění služby a zpracování statistik
• Zpracování statistik
• Příprava a vedení porad pracovníků přímé péče
• Přímá práce s uživateli sociální služby a související administrativa
• Případná spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi
• Spolupráce v týmu vedení Domova
• Podíl na jednání se zájemci o službu